ÖVRIGT / Diverse / Damcykel 14556229
nr 1455 6229
Damcykel
Husqvarna. Längd: 180 cm, höjd: ca 120 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 21 mars 2022
kl 20:23:28
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)