KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13612209
nr 1361 2209
Einar Nerman
(1888-1983), Sverige
Blandteknik, Signerad, daterad -59, Kyrkan i Taxco, Mexiko, 43x30 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 23 november 2020
kl 18:42:33
20/11 18:36:57
Einar Nerman
Läs mer om Einar Nerman