/ / Litografi
nr 205 1233
Litografi
sign. Rudnäs 55x74
Utrop:
100 kr
Såld:
300 kr
måndag 13 januari 2003
13/1 00:01:38
13/1 01:14:26
Signe Persson-Melin (f. 1925)