KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 15033439
nr 1503 3439
Otto Lindberg
(1880-1955), Sverige
Oljemålningar, 2 st, Marin. Signerade. Olja på pannå, 34x50 cm, yttermått inklusive ram: 46x62 cm
Kondition: färgbortfall
Otto Lindberg, svensk målare född 1880, död 1955.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 21 november 2022
kl 18:34:05
1.200 kr