MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 4947481
nr 494 7481
Byrå
1890-tal, längd: 83, djup: 50, höjd: 111 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
500 kr
måndag 5 november 2007
kl 17:38:49
100 kr
150 kr
300 kr
400 kr
500 kr
Byrå
nr 494 7481
Byrå
| Utrop: | 100 kr |
| Såld: | 500 kr |
måndag 5 november 2007 |