MÖBLER / Skåp & hyllor / Vitrinskåp 7267212
nr 726 7212
Vitrinskåp
vägg, längd: 66, djup: 34, höjd: 93
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 21 november 2011
kl 19:25:34
100 kr
300 kr
900 kr
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr
1.100 kr
1.300 kr
6
1.300 kr
6
1.500 kr
1.500 kr