ÖVRIGT / Diverse / Klädhängare 15263128
nr 1526 3128
Klädhängare
"Sputnik", Osvaldo Borsani, Techno - alt. "Mina", IKEA, 1900-talets andra hälft. Vitlackerad. Trä och metall. Snurrbar del med krokar. För väggmontering. Längd: 34 cm
Kondition: Slitage. Repor.
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 6 mars 2023
kl 18:14:02
300 kr
350 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)