MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stol 8873567
nr 887 3567
Stol
60-tal, Danmark, etiketterad
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 april 2014
kl 19:14:07
14/4 18:52:41