KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13809115
nr 1380 9115
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Blandteknik, Signerad. Motivet: 19x22cm, yttermått inklusive ram: 39x42cm
måndag 22 februari 2021
kl 18:08:50
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt