KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13809115

nr 1380 9115

Robert Högfeldt

(1894-1986), Sverige

Blandteknik, Signerad. Motivet: 19x22cm, yttermått inklusive ram: 39x42cm

måndag 22 februari 2021
kl 18:08:50

Robert Högfeldt

Läs mer om Robert Högfeldt