KONST / Litografier / Färglitografi 13656165
nr 1365 6165
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Färglitografi, Komposition. Signerad, numrerad 75/75, daterad 1991. Motivet: 33x23 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 7 december 2020
kl 20:01:47
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe