KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16229019
nr 1622 9019
Claes Caspersson
(f. 1953), Sverige
Oljemålning, Båt i skärgården. Signerad. Olja på duk, 60x72 cm, yttermått inklusive ram: 62x75 cm
Kondition: ett par mindre fläckar
Claes Caspersson, svensk bildkonstnär född 1953.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 27 maj 2024
kl 19:52:22
27/5 18:01:06