KONST / Litografier / Färglitografi 16285092
nr 1628 5092
Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x39-31x48 cm. Ej signerad
Kondition: skadad
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 juni 2024
kl 18:31:05
12/6 12:04:41
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 600 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 600 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor