KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8089019
nr 808 9019
Etsning
Stockholm, (eftertryck), motivets mått: 16 x 79
Kondition: slitage, skadad
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 februari 2013
kl 18:56:02
17/2 17:51:28