KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13614449

nr 1361 4449

Oidentifierad konstnär. 1700-/1800-tal, Flodlandskap. Ej signerad. Olja på pannå, 30x40 cm

Utrop:

2.600 kr

Såld:

2.600 kr

måndag 23 november 2020
kl 18:34:58