KONST / Litografier / Litografier 6272266

nr 627 2266

Litografier

3 st, monogramsignerade, 1974, 49x65

Utrop:

300 kr

Såld:

400 kr

måndag 1 mars 2010
kl 17:33:08

24/2 19:19:19 1      Vinnande bud
25/2 02:51:52 2      350 kr