ART / Sculptures and works of art / Sculpture 5108586

nr 510 8586

SCULPTURE

Lenght: ()

Gips, Ruth Milles, Vattenbärerska, höjd: 35 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

100

SEK 450

Monday February 25 2008
at 16:00:43