KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13636711
nr 1363 6711
Signerad F Berggren, marin. Signerad, daterad 1905. Olja på pannå, 20x30 ca
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 30 november 2020
kl 18:33:29
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr