![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Litografier / Färglitografi 11609539
*
nr 1160 9539
Jonas Fredén
(1959-2020), Sverige
Färglitografi, Jonas Fredén (f. 1959), Sverige. EA-upplaga, bladets mått: 42x56, Löst blad
Jonas Fredén, svensk målare, grafiker och tecknare född i Uppsala 1959, död 2020 i Stockholm.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 februari 2018
kl 08:50:16
- Konstnär/Designer
Jonas Fredén
Jonas Fredén, svensk målare, grafiker och tecknare född i Uppsala 1959, död 2020 i Stockholm.
Läs mer om Jonas Fredén
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ea-upplaga färglitografi grafik jonas fredén litografi litografier litografiskt blad löst blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 20:47
-
6439 Färglitografi
Hans Viksten (1926-1987), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 20:58
-
6013 Färglitografi
Jan Andersson (f. 1955), Sverige. Signerad, numrer..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 20:59
-
6197 Färglitografi
Jan Cremer. Signerad, daterad 69, Hot dog, mm50x71..//
Aktuellt bud: 1.500 kr
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 20:12
-
6390 Färglitografi
Karl Gustaf KG Nilson (f. 1942), Sverige. Signerad..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 20:10
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 20:52
*
Jonas Fredén
Jonas Fredén, svensk målare, grafiker och tecknare född i Uppsala 1959, död 2020 i Stockholm.
Läs mer om Jonas Fredén
nr 1160 9539
Jonas Fredén
(1959-2020), Sverige
Färglitografi, Jonas Fredén (f. 1959), Sverige. EA-upplaga, bladets mått: 42x56, Löst blad
Jonas Fredén, svensk målare, grafiker och tecknare född i Uppsala 1959, död 2020 i Stockholm.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 februari 2018 |
- Konstnär/Designer
Jonas Fredén
Jonas Fredén, svensk mÃ¥lare, grafiker och tecknare född i Uppsala 1959, död 2020 i Stockholm.Läs mer om Jonas Fredén
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ea-upplaga färglitografi grafik jonas fredén litografi litografier litografiskt blad löst blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 20:47 -
6439 Färglitografi
Hans Viksten (1926-1987), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 20:58 -
6013 Färglitografi
Jan Andersson (f. 1955), Sverige. Signerad, numrer..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 20:59
-
6197 Färglitografi
Jan Cremer. Signerad, daterad 69, Hot dog, mm50x71..//
Aktuellt bud: 1.500 kr
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 20:12 -
6390 Färglitografi
Karl Gustaf KG Nilson (f. 1942), Sverige. Signerad..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 20:10 -
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 20:52