ÖVRIGT / Diverse / Prydnadshattar 15407535
*
nr 1540 7535
Prydnadshattar
diverse, Keramik
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 15 maj 2023
kl 20:46:13
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/5 16:11:25
1
Vinnande bud
14/5 00:53:56
1
justering av budtak
14/5 16:23:06
1
justering av budtak
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: keramik prydnadshattar
-
6148 Ankare
Järn. Höjd: 105 cm
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 20:24
-
5309 Askfat
på ställning, 1950-tal. Höjd: 80 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:53
-
6354 Blomsterbord
koppar / metallben. Bredd: 65 cm, djup: 33 cm, höj..//
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:02
-
6217 Bricka
+ 2 tabletter+ 6 tabletter
Aktuellt bud: 250 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 20:43
-
6357 Cigarettburk
GAB Brons, 1930-tal. Höjd: 6,5 cm
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:13
-
6155 Fönster
2 par, (valv), 68x45 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:37
*
Prydnadshattar
nr 1540 7535
Prydnadshattar
diverse, Keramik
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 15 maj 2023 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
11/5 16:11:25 | 1 | Vinnande bud |
14/5 00:53:56 | 1 | justering av budtak |
14/5 16:23:06 | 1 | justering av budtak |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: keramik prydnadshattar
-
6148 Ankare
Järn. Höjd: 105 cm
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 20:24 -
5309 Askfat
på ställning, 1950-tal. Höjd: 80 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:53 -
6354 Blomsterbord
koppar / metallben. Bredd: 65 cm, djup: 33 cm, höj..//
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:02
-
6217 Bricka
+ 2 tabletter+ 6 tabletter
Aktuellt bud: 250 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 20:43 -
6357 Cigarettburk
GAB Brons, 1930-tal. Höjd: 6,5 cm
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:13 -
6155 Fönster
2 par, (valv), 68x45 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:37