KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12332306
nr 1233 2306
Maud Fagerholm
(1923-2019), Sverige
Blandteknik, Maud Fagerholm, "Oktober, Sveaborg II", signerad. Motivet: 19x25
Maud Fagerholm, svensk bildkonstnär född 1923, död 2019.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 4 februari 2019
kl 18:02:55
31/1 13:18:48
150 kr
4/2 08:42:59
Maud Fagerholm
Läs mer om Maud Fagerholm