MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Kökspall 11029223
nr 1102 9223
Kökspall
1950-tal
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 17 april 2017
kl 20:16:21
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr