MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 7016347
nr 701 6347
Stolar
5 st, 60-tal
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 6 juni 2011
kl 17:55:32
5/6 14:49:18