KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15883070
nr 1588 3070
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Signerad, daterad 1976, "sommarsaft". Blandteknik, bildmått: 15x20 cm, yttermått inklusive ram: 30x34 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 18 december 2023
kl 18:09:55
17/12 10:13:18