ÖVRIGT / Mattor / Chuval 4765385
nr 476 5385
Chuval
1 par Semi-antika Turkmen, 90x170 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 16 juli 2007
kl 16:42:25
1.000 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.500 kr
1.200 kr
1.400 kr
1.600 kr
1.800 kr
1.800 kr