KONST / Litografier / Litografiska blad 14346584
nr 1434 6584
Einar Nerman
(1888-1983), Sverige
Litografiska blad, 3 st, Tryckt signatur. Ej signerad. Bladets mått: 41x30cm, yttermått inklusive ram: 42x32cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 29 november 2021
kl 20:26:54
25/11 22:46:57
100 kr
29/11 18:43:21
Einar Nerman
Läs mer om Einar Nerman