MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Verkstadspall 5508628
nr 550 8628
Verkstadspall
höj/sänkbar, höjd: 76
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
650 kr
måndag 3 november 2008
kl 16:40:42
100 kr
150 kr
500 kr
250 kr
350 kr
600 kr