KONST / Litografier / Färglitografi 14103156
nr 1410 3156
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 273/290, daterad 1992. Bildmått: 52x44cm, yttermått inklusive ram: 68x59cm
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 9 augusti 2021
kl 19:22:24
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr