MÖBLER / Bord / Skrivbord 5737719
nr 573 7719
Skrivbord
ek, 1920-tal, längd: 120, djup: 57, höjd: 76
Kondition: slitage
Utrop:
100 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 30 mars 2009
kl 17:50:04
150 kr
150 kr
200 kr
650 kr
550 kr
750 kr
900 kr
900 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.200 kr