KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 12544450
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller barnporträtt flicka färgkrita pastell porträttmåleri vattenfärg
-
6275 Pastell
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, Kvinnoporträtt, ..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 19:56
-
6018 Pasteller
2 st, L Smidt, landskap. Signerade. Bildmått: 19x2..//
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 19:12
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller barnporträtt flicka färgkrita pastell porträttmåleri vattenfärg
-
6275 Pastell
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, Kvinnoporträtt, ..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 19:56 -
6018 Pasteller
2 st, L Smidt, landskap. Signerade. Bildmått: 19x2..//
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 19:12