KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 14409106
nr 1440 9106
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Tusch, Studie. Signerad. Bildmått: 29x19 cm, yttermått inklusive ram: 31x21 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 20 december 2021
kl 18:27:30
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr
900 kr
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas