KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13746095
nr 1374 6095
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 1945, Ekhagen, Tjörn. Olja på pannå, 38x45 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 25 januari 2021
kl 20:31:07
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)