KONST / Litografier / Färglitografier 14009473
nr 1400 9473
Anders Magnusson
(f. 1948), Sverige
Färglitografier, 3 st, Waxholmsmotiv, yttermått inklusive ram: 50x59cm-56x65cm. Signerad
Anders Magnusson, svensk konstnär född 1948.
måndag 31 maj 2021
kl 19:20:56