ÖVRIGT / Speglar / Spegel 14808316
nr 1480 8316
Nyrokoko, Förgylld, 70x48 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 augusti 2022
kl 18:49:30
27/7 20:49:06
Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.