KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik / collage 13636769
nr 1363 6769
Alve Nordenhielm
(f. 1930), Sverige
Blandteknik / collage, Komposition. Signerad, 15x49 cm
Kondition: slitage, skador
Alve Nordenhielm, svensk målare född i Malmö 1930.
Utrop:
500 kr
måndag 30 november 2020
kl 18:45:17