GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar 6104307
nr 610 4307
Tallrikar
2 st. + stekfat, längd: 37, Kina, skador + lagningar
Utrop:
100 kr
Såld:
350 kr
måndag 16 november 2009
kl 17:24:41
100 kr
300 kr
250 kr