KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15175227
nr 1517 5227
Osvald Eslon
(1895-1961)
Osvald Eslon (1895-1961), Venedig, Signerad. Akvarell, bildmått: 30x42 cm, yttermått inklusive ram: 51x61 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 23 januari 2023
kl 19:24:57
700 kr
800 kr
900 kr
1.200 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr