KONST / Litografier / Färglitografi 7437084
nr 743 7084
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi , Peter Dahl (f. 1934), festsällskap, signerad, E. A, motivets mått: 58x79
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.500 kr
måndag 27 februari 2012
kl 17:16:16
27/2 17:11:15
27 feb
Peter Dahl (f. 1934)