KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16306408
nr 1630 6408
Blandteknik
Knut Sundgren. Signerad, blandteknik, daterad 75, stilleben, 60x50 cm, yttermått inklusive ram: 77x66 cm
Utrop:
500 kr
måndag 1 juli 2024
kl 19:41:02
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor