KONST / Litografier / Färglitografi 13557047
nr 1355 7047
Anders Fogelin
(1933-1982), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 111/280, daterad 1981, Slussen. Motivet: 39x44cm
Anders Fogelin, född 1933, död 1982, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 18:09:30
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
19 okt