KONST / Litografier / Litografi 6172520
nr 617 2520
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Litografi, Oscar Reutersvärd (1915-2002). Sign. 30/125 39x30
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 21 december 2009
kl 19:43:23
20/12 19:50:30
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd
Signe Persson-Melin (f. 1925)