KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15339363
nr 1533 9363
Oidentifierad konstnär. Abstrakt motiv. Signerad, daterad C- Gibson 2011. Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 73x53 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 april 2023
kl 18:17:47
5/4 19:53:19