![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Litografier / Litografi 12577237
*
nr 1257 7237
Harald Wiberg
(1908-1986), Sverige
Litografi, 3 st, 200 upplaga, 57x75
Harald Albin Wiberg, född 1908 i Ankarsrum, Småland, död 1986, svensk målare och tecknare.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 27 maj 2019
kl 19:32:43
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
24/5 11:23:56
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Harald Wiberg
Harald Albin Wiberg, född 1908 i Ankarsrum, Småland, död 1986, svensk målare och tecknare.
Läs mer om Harald Wiberg
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik harald wiberg litografi litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6421 Teckningar
3 st, Harald Wiberg (1908-1986), Sverige. Signerad..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 20:57
*
Harald Wiberg
Harald Albin Wiberg, född 1908 i Ankarsrum, Småland, död 1986, svensk målare och tecknare.
Läs mer om Harald Wiberg
nr 1257 7237
Harald Wiberg
(1908-1986), Sverige
Litografi, 3 st, 200 upplaga, 57x75
Harald Albin Wiberg, född 1908 i Ankarsrum, Småland, död 1986, svensk målare och tecknare.
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 27 maj 2019 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
24/5 11:23:56 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Harald Wiberg
Harald Albin Wiberg, född 1908 i Ankarsrum, SmÃ¥land, död 1986, svensk mÃ¥lare och tecknare.Läs mer om Harald Wiberg
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik harald wiberg litografi litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6421 Teckningar
3 st, Harald Wiberg (1908-1986), Sverige. Signerad..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 20:57