KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckningar 7917553
nr 791 7553
Garibaldi Lindberg
(1863-1957), Sverige
Teckningar, 4 st, Garibaldi Lindberg (1863-1957), 25x14 + 22x9 + 15x14 + 14x23
Kondition: 1st med lagning
Garibaldi Lindberg, född 1863, död 1957, svensk målare och grafiker.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
200 kr
måndag 19 november 2012
kl 18:59:58
19/11 12:10:48
150 kr
19/11 18:44:14
Garibaldi Lindberg
Läs mer om Garibaldi Lindberg