KONST / Litografier / Färglitografi 12433079
nr 1243 3079
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
Färglitografi, Sträckande änder. Signerad, numrerad 12/350. Motivet: ca 29x38 cm
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 mars 2019
kl 18:21:57
25/3 18:14:44
Gunnar Brusewitz
Läs mer om Gunnar Brusewitz