MÖBLER / Matsalsgrupper / Matbord 13316346
nr 1331 6346
Matbord
Gustaviansk stil, en ilägg. Bredd: 140. Djup: 100 cm, höjd: 73 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 1 juni 2020
kl 19:06:30
100 kr
200 kr
Den Gustavianska stilen