KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kakemono 8001173
nr 800 1173
Kakemono
1800-tal, Sign Gu Fu Zhen, 132 x 36, Landskap
Kondition: skadad
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 7 januari 2013
kl 18:17:08
2.400 kr
2.200 kr