KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 8505056
nr 850 5056
Pastell
Hjalmar Grahn, 'Tecknaren' självporträtt, signerad 1935, 30 x 24
Utrop:
2.600 kr
Såld:
250 kr
måndag 30 september 2013
kl 20:24:04
150 kr
150 kr
200 kr
- Klassiska
30 sep
Klassiska
Läs mer om Klassiska