KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14456391
nr 1445 6391
Neil Cox
(f. 1955), Storbritannien
Signerad, skogsmus. Blandteknik, bildmått: 18x27cm, yttermått inklusive ram: 36x44cm
Neil Cox, bildkonstnär född 1955.
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 31 januari 2022
kl 18:41:17
500 kr
700 kr