KONST / Litografier / Färglitografi 16306387
nr 1630 6387
Lars Pirak
(1932-2008), Sverige
Snidad ram, Renar på fjället. Signerad, numrerad 68/325. Färglitografi, bildmått: 51x71 cm, yttermått inklusive ram: 68x88 cm
Kondition: blad med missfärgningar
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 1 juli 2024
kl 20:13:12
27/6 13:27:28
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Lars Pirak
Läs mer om Lars Pirak