KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16044001
nr 1604 4001
Oidentifierad konstnär. Ej signerad. Proveniens: Familjen Per & Karl Gerhard. Olja på pannå, ca 60x70 cm, yttermått inklusive ram: 68x79 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
3.600 kr
måndag 11 mars 2024
kl 19:44:03
1.500 kr
3.000 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
2.600 kr
2.800 kr (Budbetjänt)
3.000 kr
3.000 kr (Budbetjänt)
3.200 kr
3.400 kr